Diskuze: eliquis a alkohol


Facebook Twitter Pinterest email tisk


Uživatel: jana 5.2.2017 22:00

Dobrý den.

Mám Trombózu a od 21.11 2016 beru ELIQUIS. Po celou dobu léčby mě svědí pokožka těla a myslím, že se mi jakoby zvětšili (nalili) pihy. Občas se stane, že si nějakou seškrábnu a to samozřejmě chvilku krvácí.
Je možné, že to způsobuje tento lék?

Děkuji za odpověď.

Jana A.

Odpovědět

Odpověď

Re: eliquis a alkohol
(Květa 29.8.2018 18:35)

I mně po Eliquisu svědí tělo a vyskákaly mi pihy.


Reagovat



diskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Clexane a zpoždění menstruace


(Michaela 8.1.2019 16:54)

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat, jestli může mít clexane vliv na zpoždění menstruace.V termínu užívání Clexanu jsem měla menstruaci dostat a nedostavila se ani téměr po 20 dnech po termínu a cca. po 14 dnech,co jsem si Clexane přestala píchat.


Počet odpovědí: 0 | Odpovědět



Co jíst při ředení krve


(lída 13.9.2017 14:25)

Moje maminka pořád zápasí s ředěním krve.Prosím o vysvětlení co může jíst a co né.Předem děkuji. Uživá prašky na ředšní krve.


Počet odpovědí: 16 | Zobrazit odpovědi | Odpovědět



Eliquis a alkohol


(Zdena Pešková 7.1.2017 15:02)

Začala jsem brát lék eliquis,mohu si dát někdy skleničku vína?


Počet odpovědí: 17 | Zobrazit odpovědi | Odpovědět



zajímavé články