Diskuze: komplikace po operaci prostaty


Facebook Twitter Pinterest email tisk


Uživatel: Jana 29.8.2016 16:22

Dobrý den,přítel je měsíc po operaci prostaty,zdá se vše v pořádku, jen jedna věc me docela děsí a asi to není v pořádku,přítel začal velice rychle hubnout,i kilogram denně. Prosím poraďte co s tím dělat.

Odpovědět

Odpověď

Re: komplikace po operaci prostaty
(Cempírek 29.8.2016 20:11)

Takové hubnutí není po operaci prostaty normální. Může za tím stát psychický problém zaviněný novými tělesnými funkcemi po operaci, který by mohl zapříčinit poruchy v příjmu potravy. Někdy to může zavinit nesprávně stanovená skladba léků. Určitě by bylo prospěšné, kdyby se přítel obrátil na svého praktického lékaře a prodiskutoval s ním svůj stav. Při osobním vyšetření se lépe pozná příčina hubnutí.

Zdraví Cempírek!


Reagovatdiskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Zánět nadvarlete


(Tomáš 20.12.2015 19:00)

Dobrý den, před časem mě na urologii sdělil pan doktor, že jsem prodělal zánět nadvarlete. Sdělil mě že pouze operace tento zánět může odstranit. Ale do operce se mě moc nechce už i z důvodu ztráty spermií. Tento stav již trvá tři roky a proto se chci zeptat zda existuje nějaké antibiotikum které by tento zánět odstranilo a jaké. A nebo je operace nezbytná?
Děkuji za odpověď Tomáš


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětINFORMACE


(Matějka František 16.8.2015 7:36)

Dobrý den.Chci se zeptat.21.7.2015 jsem prodělal operaci AC prostaty TxNOMO gr.1,GS Někdy se mě stane,že mám problém s vyprazdněním moči.Když si vezmu Algifenové kapky tak to pomuže.Ale musím hlídat unik moči.Škodí když si dám něco pálivého ostrého,česnek atd.Je možné pít pivo a jaké a když je oslava tak i nějakého panáčka.Děkují za radu.
S pozdravem
Matějka


Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | OdpovědětJak cvičit po operaci prostaty


(Jana 21.5.2015 22:56)

Radu pro přítele už bude mít 2 měsíce po operaci prostaty a stále má unik moče.Neposlouchá a pije pivo večer až 3 a do toho rum.Nevím jestli cvičí.Pak má tlak v podbříšku co s ním Jana


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětOperace je nevratný proces


(Pepa1 13.7.2013 11:38)

Jen chci řict, že operace je nevratný proces a dá se dost řasto vyřešit přírodní cestou.
Pepa
poradcezdravi.blog.cz


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětNa zánět močových cest jsou dobré brusinky


(Kamila 24.6.2012 1:09)

Na váš problém by vám mohly pomoci kanadské brusinky, tedy spíše výtažek účinných látek brusinek, které blahodárně působí na močové cesty. Kanadské brusinky je možné volně koupit v lekárně v kapslích nebo tabletách, přičemž kapsle jsou lepší.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětAntibiotika po operaci prostaty


(Pavel Staněk 22.6.2012 19:24)

Děkuji za odpověď.Chtěl bych jen doplnit, že operace proběhla laparoskopicky a jestli jsem dostával atb po operaci, tak jedině v kapačkách. Cotrimoxazol jsem dostal až při propuštění, prý na základě nálezu z ranního odběru.


Počet odpovědí: 0 | Odpovědětzajímavé články