Diskuze: Liftingové nite


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk


Uživatel: Eva 12.6.2018 15:06

Byla jsem taky na liftingových nitích a souhlasím, že je to dobrá volba, jak vypnout plet. Okolí mi tipuje méne roku a dokonce se me ptají, jak jsem udelala, ze jsem tak omládla. Takze vidím, ze výsledek stojí za to.

Odpovědět

Odpověď

Re: Liftingové nite
(Věra 14.6.2018 15:32)

Muzu se zeptat, kolik vám je let? Chtela bych s pleti neco udelat a resim, jestli se zajimat treba o botox nebo uz rovnou na nitě. Je prubeh zákroku moc neprijemný?


ReagovatOdpověď

Re: Re: Liftingové nite
(Eva 19.6.2018 14:02)

Chce se to poradit primo s nejakým plastikem, který poradí, co by ti nejvíce pomohlo. Me rekli, ze ty nite me krasne omladi a meli pravdu. Pri zákroku citis jen trochu tlak, žádnou bolest. Pak po zákroku nosís zpevnující spešl masku. Jinak bylo mi letos 40


ReagovatOdpověď

Re: Re: Re: Liftingové nite
(Eva 19.6.2018 14:06)

Muj prispevek se nezobrazil cely. Urcite se koukni na youtu, kde mají videa Perfect Clinic a Liftingové nite. Je tam natočený celý zákrok.


Reagovatdiskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Lifting mezo nitěmi


(Petra 11.11.2015 12:46)

byla jsem avšem bych doporučila, omládla jsem a není to obrovský zákrok jako klasický lifting


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětHydrolifting - bez operace


(Akina 29.5.2015 14:26)

Hezký den všem co uvažují o nějakém liftingu, ráda bych se podělila o zkušenost s hydorliftingem neinvazivní metodou aplikace kyseliny hyaluronové a to bez nějakého řezání či injekcí. Takových procedur jsem se bála, tak jsem si našla studio kde jdou cestou příjemného ošetření - napřed odblokují pomocí speciálních nástrojů lymfatické cesty a pak aplikují kyselinku, masku a krém a vše je relax ne stres! při pravidelném chození na tento typ hydroliftingu má účinky srovnatelné i s invazivními metodami. Za mě doporučuji paní Baťhovou z pražského Body Factory.


Počet odpovědí: 0 | Odpovědětzajímavé články