Diskuze: lze brát modin a antidepresiva současně?


Facebook Twitter Pinterest email tisk


Uživatel: JANA KOLAŘÍKOVÁ 6.6.2017 11:28

Dobrý den,měla bych prosím dotaz zda mohu k lékům Apocital a Xanax brát ještě doplněk stravy Modin? Děkuji za odpověd Jana Kolaříková.

Odpovědět

Odpověď

Re: lze brát modin a antidepresiva současně?
(Cempírek 6.6.2017 15:30)

Modin je doplněk stravy založený především na účincích třezalky tečkované. Ta uvolňuje psychické napětí. Vy užíváte Apo-cital a Xanax, což jsou rovněž léky uvolňující napětí, ale jsou mnohem silnější, než Modin, takže při společném užívání nepocítíte žádnou změnu. Pokud máte pochybnosti o své léčbě, tak jediným rádcem vám může být jen váš psychiatr, který nejlépe ví, jaké změny v lécích jsou ve vašem případě možné. Obraťte se proto na svého lékaře psychiatra a nechte si vysvětlit účinky Modinu a svěřte se mu čeho tím chcete dosáhnout.

Zdraví Cempírek!


ReagovatOdpověď

Re: Re: lze brát modin a antidepresiva současně?
(Světlana 4.5.2018 12:14)

Lze brát citalon a Modin současné mě přijde,že se cítím lépe.Dekuji


Reagovatdiskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Kudzu a antidepresiva


(Ludmila 16.1.2018 8:57)

Dobrý den, mám nedostatek hořčíku trpím třesem křečemi a hlavně neskutečnou únavou. Momentálně si nechám pichat sérii 10 injekcí lékařka neuroložka mě poslala psychiatrii pro antidepresiva.Tam mi napsali venlafaxin a ještě dalších několik druhů ale nesnášela jsem je ,měla jsem po nich zácpu nebo mi teklo mléko z prsu.Skoncila jsem na fevarin 100 mg zatím nic moc užívám už půl roku.Chtela bych zkusit něco přírodního co mi dodá energii abych mohla normálně chodit do práce a starat se o děti.Můzete mi poradit a mohu užívat současné s fevarinem?
Děkuji za odpověď.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětLexaurin a alkohol


(Kamil 24.5.2014 16:22)

Dobrý den ve 2 hod odpoeledne jsem si dal půlku (trojky) lexaurinu mohl bych si v 8 večer téhož dne dát třeba čtyři 10ky piva?


Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | OdpovědětAntidepresiva a Kudzu


(Ester11 29.8.2013 8:38)

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, můj syn bere dlouhodobě antidepresiva cipralex a Neurotop, jestli je možné současně užívat i přípravek Kudzu?
Děkuji.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětPosilování a antidepresiva


(milan 24.7.2013 16:14)

andepresiva a anabolické sterody(beru citalon,rivotril,prosulpin) mohu nebo ne?


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětBetahistin actavis


(ROMANA TOTHOVA 30.11.2012 18:13)

dobrý den
muze se pit alkohol-vino,pri užívání leku betahistin actavis 8mg


Počet odpovědí: 6 | Zobrazit odpovědi | OdpovědětCipralex


(helena 20.2.2012 22:36)

dobry den,beru AD Cipralex a zaroven Lesoprazol na zaludek.je to v poradku? beru leky na rev.artritidu a mam potize s. zaludkem.


Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | OdpovědětCipralex a alkohol


(Kamila 21.12.2011 9:43)

Cipralex nemá alkohol v kontraindikaci, pouze se nedoporučuje a to né kvůli cipralexu, ale právě kvůli účinkům na psychiku. Při současném užívání Cipralexu a alkoholu je potřeba se kontrolovat a sami si určit vhodnou maximální dávku alkoholu. Pokud jste zvyklí si dát večer k televizi sklenku vína, tak to Cipralexu vůbec nevadí a vám to také neublíží, spíše naopak. Ovšem přehnaná konzumace alkoholu a následná opilost vám však jistě ublíží, a to tím, že se zhorší úzkostné stavy!!!


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětAlkohol a tloustnutí


(Jolana 19.12.2011 21:35)

Alkohol je významným nositelem energie a jeho nadměrné užívání představuje pro naše tělo energetický přísun, který se nejčastěji uloží jako zásoba energie v tucích. V jednom gramu alkoholu je sedm kalorií, tedy 26 kJ. Jeden gram bílkovin nebo sacharidů obsahuje čtyři kalorie (17 kJ), jeden gram tuku obsahuje kalorií devět (38 kJ). Půllitr dvanáctky vás tedy zásobí asi 900 kJ, dvojka suchého bílého vína kolem 500 kJ, panák tvrdého alkoholu 400 až 600 kJ podle toho, jak moc je přislazen. Tedy prakticky stejně jako nějaká běžná porce masitého jídla. Alkoholové kalorie jsou sice takzvaně prázdné, z jejich energie se vám v těle nic neuloží, ale pouze v případě, že jenom chlastáte a nic k tomu už nejíte. Tím si ale daleko více ničíte žaludek a játra. A navíc – protože alkohol vyvolává pokles hladiny krevního cukru a v pivu či ve fernetu obsažené hořčiny podporují chuť k jídlu, je téměř jisté, že nakonec stejně dostanete hlad a najíte se. A to v době, kdy má tělo už dost energie z alkoholu a jídlo pak zpracuje na zásobní tuky.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětČervené tváře alkohol


(Jolana 19.12.2011 21:25)

Alkohol rozšiřuje cévy a zrychluje krevní oběh, tím způsobuje červené tváře a červené boltce uší. Proti červeným tvářím po alkoholu pomáhá schlazení zčervenalých míst ledem nebo studeným mokrým ručníkem.


Počet odpovědí: 0 | Odpovědětzajímavé články