Diskuze: Nadměrné pocení


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk


Uživatel: Marie 1.8.2012 7:50

Prosila bych takovouhle radu. V zimě v létě, hlavně teďka v létě se potím, ale potím se tak, že po mně tečou potůčky potu. Nejenom po obličeji, ale po zádech, všude. Ale není to jenom v létě, je to i v zimě. Z ničeho nic jsem zpocená, a když to řeknu lékařce, kouká na mně jak tvrdý y a neřekne mi nikdy nic. Čím to je?

Odpovědět

Odpověď

Re: Nadměrné pocení
(Cempírek 1.8.2012 19:32)

Pocení v létě je správné, náš organizmus pracuje tak jak má a potem se ochlazuje. Musíme si uvědomit, že v létě ztrácíme až 600 mililitrů potu, takže to je více jak půl litru, a to už je to dost velké množství tekutin, které musí být někde vidět, například v podobě potůžků potu. Vy popisujete, že tyto stavy máte i v zimních měsících a to by určitě již stálo za vyšetření internistou a případně i endokrinologem, protože tam může být příčina úplně někde jinde a nesouvisí to s klimatickými podmínkami. Tady by to chtělo vyšetření nebo konzultaci odborníka.

Zdraví Cempírek!


Reagovat



diskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Nenašli jste zde přesně to, co jste hledali? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
Ke svému dotazu použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Úžeh vyrážka


(Petra 19.8.2013 8:59)

Dobrý den, během dvou denního slunění, jsem měla vyrážku na dolní polovině zad a břicha. Byly to červené flíčky a taková krupička, pupínky s vodnatou špičkou. Druhý den v noci jsem zvracela a měla průjem. Další den vyrážka zmizela. Je možné, že souvisí se sluncem, nebo podobné vyrážky se vyskytují i u něčeho jiného. Nejsem na nic alergická.
Děkuji Vám za odpověď


Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Odpovědět



Léky na vysoký krevní tlak bez doplatku


(JanaŠoškovová 25.7.2013 12:03)

Budu vám vděčna,když mi poradíte,jaký lék na vys.krevní tlak je bez poplatku.Beru již několik let Betalog 200 mg,poslední nákup mi vyrazil dech,nedoplatek se zvýšil kardinálně.Děkuji za odpověď!!! Jana Š.


Počet odpovědí: 0 | Odpovědět



zajímavé články