Diskuze: Re: léčba rakoviny


Facebook Twitter Pinterest email tisk


Uživatel: Pospíšilka 22.4.2008 14:55

dcera má lupénku je jí 17 a tuhle možnost nám doteď nikdo nenabídnul. A to s ní jezdíme k moři, mažeme, lázně, dokonce dvakrát i Izrael.Odpovědět

diskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Re: léčba rakoviny


(jana 18.9.2009 11:00)

zavolejte paní erbenove najdete jí na vebu . ma chovatelskou stanici v jaroměři určitě pomůže.Je to perfektní bylinářka a umí diagnostikovat z fotografie. Držím palce.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětRe: léčba rakoviny


(Brůžek 27.4.2008 7:35)Já si myslím že na tu možnost léčení biologikama si už zvykají. Hodně se o tom píše a tak. Kamarád si léčil Bechtěreva a teď je po 16 letech konečně bez bolestí, tak kdyby nebyl tak ohnutej tak by určitě skákal od radosti.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětRe: léčba rakoviny


(med. 26.4.2008 12:35)

Určitě se na tuto možnost přeptejte svého lékaře. Pokud by vám ji odmítl, zkuste se zeptat ještě jednoho dalšího odborníka buď ve větším město anebo přímo v centru biologické léčby. Je to přeci jenom novinka a někteří lékaři se drží zaběhnutých metod. Ale jak sama vidíte, ty výsledky nijak zvlášť přesvědčivé nejsou. Musíte ovšem počítat s tím, že biologická léčba se zatím v ČR předepisuje pouze pacientům, u kterých skutečně všechny ostatní metody léčby selhaly a také samozřejmě musí úspěšně absolvovat testy, zda jejich organismus bude léčbu dobře přijímat.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětRe: léčba rakoviny


(Jiřka 16.4.2008 11:37)

Biologickou léčbou se sice rakovina léčí, ale konkrétně Remicade se používá na zmíNěnou lupénku, vážná kloubní onemocnění a na léčení střevních zánětů. Co já vím tak třeba ve státech se léčení biologickou léčbou hodně ujímá. Asi hlavně kvůli vysoké účinnosti a na rozdíl od ostatních alternativ minimem vedlejších účinků.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětRe: léčba rakoviny


(Daniela 11.4.2008 10:12)Já si nejsem jistá jak je to s tou biologickou. Já chodím na Remicade (jeden z léků biologické léčby) kvůli pokročilé lupénce, na to mi to hodně pomohlo, ale rakovina to nevím… :-|


Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | OdpovědětRe: léčba rakoviny


(Tadeáš 31.3.2008 12:02)

Dito, co já vím tak biologická léčba se taky jmenuje "cílená", což hodně napodívá, určitě je to pro celý organismus přívětivější, než chemoterapie. Problémem je, že pro tuto léčbu se hodí jen vcelku malé procento pacientů, před jejím aplikováním se prochází testováním.


Počet odpovědí: 0 | Odpovědětzajímavé články