Diskuze: Re: očkování


Facebook Twitter Pinterest email tisk


Uživatel: Karel 17.7.2008 17:45

www.ockovaciprukaz.cz Tam sice asi nenajdes primo co je a co neni nutny, ale jednotlivy moznosti jsou rozepsany, tak by si clovek o tom snad mel udelat obrazek.

Odpovědět

diskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Re: očkování


(Helena 17.9.2009 12:12)

www.rozalio.czVelmi poučné...


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětRe: očkování


(Nasťa 18.7.2008 12:31)

Ahojky. Na ten webík jsem mrkla a dobrý. Už jste se někdo nechal zaočkovat na ten očkovací průkaz? nevíte jak to v praxi vypadá? To by mi jako pravidelně posílali připomínku na co se mám nechat očkovat? nebo jak? Hodně mě to zajímá ale nechci se registrovat všude možně.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětRe: očkování


(cimi 16.7.2008 11:08)

To je pravda že Silgardu jsou plný noviny, ale co ostatní očkování? Nějak se v tom ztrácím. Taky si nejsem jistá co všechno vlastně je nutný.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětRe: očkování


(Nátálka 15.7.2008 20:26)

Ahoj Mary. O očkování Silgardem je tady samostatná diskuse. Jenom se podívej kousek výš. Jinak jsem o očkování proti rakovině děložního čípku našla hodně vůbec na Internetu, tak se určitě podívej. Těch článků je sousta. Nebo jestli máš nějaký konkrétní dotaz, klidně mi napiš sem, já sama jsem se nechala očkovat před pár měsíci, vcelku hodně jsem se tomu věnovala, tak snad přeci jenom budu něco vědět. Měj se pěkně.


Počet odpovědí: 0 | OdpovědětRe: očkování


(Mary 14.7.2008 21:12)

Ahoj.Zdravim vas.Je mi 19 roku a chtela bysem udelat to ockovani proti rakovine ale jenom si předtim chci votm neco zjistit.Kde najdu dobrý informace?Je na netu nejakej doktor co dokáže poradit?Nechci vyhodit penize jenom tak.


Počet odpovědí: 0 | Odpovědětzajímavé články