Informace od zdravotní sestry

HLAVNÍ STRÁNKA

  

PROSTATA

  

KREVNÍ TLAK

  

CUKROVKA

  

WARFARIN

  
Diskuze

SEX PO OPERACI PROSTATY

 Sexchtíč  22.4.2018 19:11

Dobrý den,
Je možné ještě souložit po operaci prostaty

Odpovědět

Odpověď

Jen kladné sliby , ale realita jiná.
 Věra  14.8.2018 9:51

Můj přítel prodělal robotickou operaci prostaty a ozařování.
Stále věřil , že se vše urovná do normálu - měl jen uzavřený malý nádor v prostatě a tak si dělal naděje . Bohužel má po 3 letech od operace únik moči - 4 pleny za den a o erekci jen sní. Jsem ráda , že zhoubný nádor se nešíří a je tu s námi , ale jeho mužské ego tvrdě narazilo. A povídačkám a slibům lékařů už taky nevěří.
Dle jeho slov by si už dnes rozmyslel , zda chodit jen na kontroly a nebo se nechat zblbnout na operaci. Snažím se mu pomoci tím , že si povídáme o všem , ale dlouho trvalo , než se svěřil.

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Re: Jen kladné sliby , ale realita jiná.
 Jirka  11.11.2018 20:47

To co popisujete je jako přes kopirak v naproste většině operací prostaty.Sám jsem dopadl uplně stejně, sliby a kydy o tom že se vše vrátí do puvodního stavu během krátké doby. Doktoři nám vědomě lžou abychom neodmítli operaci a oni nepřišli o možnost inkasovat penize z pojištoven. Mě osobně slibili že nebudu muset polykat žádné prášky a pak mne nutili polykat Binabic což je neskutečný svinstvo. To jim ovšem nevadilo předepsat mi recept na posilujici prostředky které jsem si musel platit, přitom vědí že binabic je spolehlivě přebije. Z mého pohledu mne doživotně zmrzačili jen aby mohli kasírovat peníze.

PS: Pozor na jisté stránky kde sami sobě piší pochvalne kkomentáře .

Jirka

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Re: Re: Jen kladné sliby , ale realita jiná.
 Luboš Stodůlka  15.1.2019 20:47

Chceš šukat ,nebo zůstat naživu?Já jsem na tom stejně,a jsem rád,že mě zachránili.

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Re: Re: Re: Jen kladné sliby , ale realita jiná.
 Jirka  17.1.2019 7:36

Jde o to že doktoři vědomně lžou. Stačilo by před zákrokem říct: Je pravděpodobné že se budete počurávat a na souložení zapomen. Srovnal bych si to , rozhodl a neřekl ani slovo o nepříjemnych následcích, byla by to moje volba na základě pravdivé informace. Můj problem je v tom že jsem dostal informaci o tom že se vše vrátí do původního stavu během několika týdnů maximalně měsíců, což je evidentní lež.
Doslova mi bylo řečeno že těch s trvalými následky je pouhých 10-15 %, skutečnost je daleko horší, plných 50% se potýká s dlouhodobými problémy. Bylo mi slíbeno že nebudu muset polykat chemický svinstvo a výsledek? Dva roky jsem naprosto zbytečně polykal Binabic. Pokud vůbec byla nějaká naděje na erekci tak touto chemií byla spolehlivě zničena. Lhali mi , nic z těch jejich slibů o vrácení funkcí do původního stavu se nesplnilo.
Jirka

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Re: Re: Re: Jen kladné sliby , ale realita jiná.
 Jirka  9.4.2019 19:05

Pozor na prolhané doktory!!!
Před nástupem na operaci mi bylo sděleno že trvalá porucha erekce hrozí pouze v 10 až 15cti %. Později přímo v televizi bylo oznámeno že hrozí v 50ti % , když jsem se po odvysílání tohoto pořadu zeptal lékaře co je tedy pravda šel s barvou ven , skutečnost je přímo děsivá je to až 70% podle pracoviště kde je proveden zákrok. Tento fakt mi byl zamlčen a pouze se znovu ukázalo jak doktoři lžou a manipulují s fakty.
Jirka

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Re: Re: Re: Re: Jen kladné sliby , ale realita jiná.
 Cempírek  9.4.2019 20:25

Rakovina prostaty je vážná věc a změní váš život, ať se stane cokoliv. Lékař se prostě jen snaží přesvědčit pacienta pro řešení, které mu prodlouží život. Ve chvíli, kdy se pak člověk rozhoduje, jestli podstoupit operaci prostaty, zvažuje všechna pro a proti a jelikož to činí v ještě relativně svěžím stavu, tak si ani nedokáže představit, jaká muka mu neléčená prostata připraví. Až tyto dny přijdou, tak je otázka nějaké erekce úplně nepodstatná a každý by v té chvíli volil raději operaci, jenže to už bývá pozdě. Aby vás lékař ušetřil této stratiplné cesty, vyzdvihne přínosy operace na úkor nežádoucích účinků.

Zdraví Cempírek!

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Re: Re: Re: Re: Re: Jen kladné sliby , ale realita jiná.
 Jirka  13.4.2019 21:29

Doktor je povinen pacienta pravdivě informovat o následcích operace v mém případě bylo těch lží příliš mnoho, na základě lživých informací jsem zvolil operaci a zničil jsem si život.
Jirka

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Re: Re: Re: Jen kladné sliby , ale realita jiná.
 senior  18.6.2019 13:03

Jsem devět let po operaci prostaty,když mi byla diagnostikována rakovina.Byl jsem urologem seznámen s následky,nic mi nezastíral.Rozhodnutí bylo nasnadě.

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Ztráta erekce po operaci prostaty
 Jirka  27.6.2019 8:25

Pozor,Pozor!
Jestli si kdokoliv myslí že po nepodařeném zákroku bude komunikovat s těmi co jsou příčinou vašeho zmrzačení tak vězte že tomu tak není. Pouhé konstatování faktu je pro pro tyto prolhané doktůrky tak nepříjemné že se nechali obklíčit různými aplikacemi aby náhodou nepříjemný dotaz nedošel až k nim. Po dotazu proč doktůrci lžou se email vrátil s tímto oznámením:Vaše IP adresa serveru je v databázi SORBS DNSBL, bye. Tečka není co dodat, tak se chová skupina prolhaných doktůrků aby nemusela odpovídat na nepříjemné dotazy.
Jirka

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Ztráta erekce po operaci prostaty
 chobotnice  10.12.2019 4:57

Každý si může rozmyslet, zda na tu operaci jít či nejít. Mému příteli byly navrhnuty tři alternativy,buďto ho budou sledovat nebo ozařovat nebo se přistoupí na radikální řešení, což je odstranění prostaty. Spolu jsme se rozhodli pro radikální řešení, byli jsme seznámeni s riziky.Klidně oželíme sex, jen když přítel bude zdravý. Žít v nejistotě není také žádný med.A proto raději bez sexu a žít!!!

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Ztráta erekce po operaci prostaty
 Rolfik  11.12.2019 20:44

Na erekci pomúže injekce Trimixu.Odzkoušeno s vynikajícím výsledkem bez vedlejších účinků.Dop. přeptat se spec.urologa/urologickoandrologická poradna/

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Ztráta erekce po operaci prostaty
 Zdenek  9.4.2020 18:50

Také mám za sebou odstranění prostaty v 12/16 když mi bylo 42let. Můj doktor mi vysvětlil rizika a následky různých postupů operace, ozařování... Doporučil mi robotickou operaci, kterou i sám provedl a také mi řekl že je šance cca 15% že po nějaké době se může vrátit erekce. Cca půl roku od operace mi předepisoval různé léky na stimuaci, některé neměli žádný učinek. Asi po roce jsem pozoroval že při stimulaci bývá někdy i tak na 40-50 % tužší než běžně. Trénoval jsem a bylo vidět zlepšení. Nyní mohu mít i styk, akorát trvá delší dobu "příprava" pro zkrácení této doby mi pomáhají předepsané tablety Tadilecto, kterou vezmu tak hodinku předem. Kdyby jsem měl číselně ohodnotit erekci,tak zhruba 90% oproti stavu před operací. Současná přítelkyně říká že v tom vidí i plus že se nemusí chránit, když mám suchý orgasmus :-) Asi jsem měl v tomto štěstí, i na partnerku

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Ztráta erekce po operaci prostaty
 jirka  9.4.2020 23:50

jake mate zkusenosti s erekci po odstraneni prostaty

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Ztráta erekce po operaci prostaty
 Vlastimil Žilka MUDr. s.r.o.  22.4.2020 22:12

Za měsíc mi bude 68 roků. Zhruba před rokem a půl jsem si nechal vzít krev na PSA.Hladina byla vyšší než norma.Žádné potíže jsem neměl-močení i sex bez problémů.Po konsultaci s urologem jsem se rozhodl pro robotickou operaci. Nyní to bude už skoro rok co jsem po zákroku. Přes den nemám žádné pomočování ani potřebu plen, v noci mám 1 plenu někdy s močí,někdy ne.Sex ale skutečně 0. O této možnosti jsem samozřejmě věděl.Co je ale důležité,je nutné cvičit,dodržovat pitný režim a hlavně žít. Nechat si po půl roce odebrat krev na PSA. Tento zákrok vede k prodloužení života-pozdní realizace odtranění prostay pak může vést k velkým zdravotním problémům a ke zkrácení života.

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Ztráta erekce po operaci prostaty
 Tomáš  25.5.2020 20:26

Jiří, asi jste si měl zjistit info z více zdrojů. Riziko je všude a při všem.
Je mi 34 let, nyní máme s manželkou teprve 1 dítě (kluka), nechal jsem si zamrazit sperma (chceme ještě minimálně jedno). Mám 8 měsíců po radikální robotické prostatektomii s nervyšetřící metodou. Neustálé vyhledávám nové a nové informace především na netu - metody léčby, lázně, penilní rahabilitace, posílování pânevního dna atd. Taky nám lékař asi neřekl vše, vždy doktorovi řeknu co chci ať mi to napíše nebo poví něco víc. Např. jsem se hodně dočítaval, že pacienti se vrací do práce do 10 týdnu.
Nekecám, mám 8 měsíců po operaci, jsem pořád na nemocenské, užívám si života se synem (který se mi narodil 3 měsíce po operaci), pravidelně cvičím na inkontinenci i na erekci (2x denně vakuová pumpa a obden Silnadefil - ten jsem si vynutil). Nyní jsem schopný každé ráno manželku pěkně pomilovat, ještě to není jako před operací ale jdou vidět pokroky. Jsem rád, že jsem nakonec operaci podstoupil, nejistota by mě možná zabila dříve než rakovina.
Všem držím palce...

Stálý odkaz | Reagovat


Odpověď

Ztráta erekce po operaci prostaty
 JIří Černý  4.7.2020 12:08

Erekce se nedostavuje , žádné jiné řešení (injekce) , nemohu nikde získat .
Operace provedena klasickou radikální operací .

Stálý odkaz | Reagovat


přidejte sem svůj komentář

Něco Vám není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Nadpis / Dotaz
Jméno
E-mail
Sdělení

Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
E-mail nebude nikde zobrazen.

Připojit fotku

další podobná diskuze

Ztráta erekce po operaci prostaty

 Jiří  25.10.2020 10:34

Dobrý den,

že můžu mít ztrátu erekce mi řekli a dá se řešit karonem. Ale nikdo mi neřekl, že budu mít penis o třetinu kradší a při erekci s karonem deformovaný. Neměl jsem ještě 50 let a je to brzy vzdát se sexu.

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Stráta erekce při diabetu nepomáhá ani erex

 Tožička Miroslav  4.8.2020 12:37

Dobrý den jsem zoufalí a prosím o radu. Jsem diabetik píchám si čtyřikrát denně inzulín nikdy jsem neměl z erekcí problém před dvěma roky mi uprostřed soulože klesl a od té doby erekce není ani náznak už jsem zkusil všechno možné ale nic nepomáhá kamarád je ochrnutý píchne si Ereks a má zábavu na celou noc zaradoval jsem se a nechal jsem si napsat Ereks také, po první aplikaci nebyla erekce skoro žádná po druhé jsem si píchl 50jednotek erekce byla penis se o dost zvětšil byl velký ale ohebný a nedal se zasunout. Moc prosím o radu a děkuji.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Pohlavní styk při erektivní dysfunkci po operaci prostaty

 Milan  30.3.2019 21:17

Jsem po robotickém odstranění prostaty už 3,5 roku. Někdy mám samovolný únik moče v nejnevhodnější chvíli. Takže musím být neustále ve střehu. Klasickou
erekci nemám a to na sex myslím pořád. Ale už přes deset let používám vakuovou pumpu a můžu potvrdit, že to funguje. Operaci jsem prodělal, když mě bylo necelých 48 let. Tak si snad dovedete představit jak s tím musím bojovat a bez skoro každodenního tréninku s pumpou by byl že mě jen eunuch. Tak pánové nehažte flintu do žita.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Léky po operaci prostaty na erekci

 JAN MAKO  2.11.2018 21:01

ZDAVÍM PO OPERACI PROSTAI SE MNE ZTRAILA EREKCE, COŽ NEMUŽU S MANŽELKOU SOULOŽIT, I PŘES TO, ŽE V LEDNU 2019 MNĚ BUDE 65. LET. NECHÁPU, ŽE KDYŽ MNĚ OPEROVALI, PROČ BYL ZÁSAH I NA EREKCI, KDYŽ MÁM ZA TO, ŽE S PROSTATOU TO NESOUVISÝ. NEBO SNAD ÁNO ?? PROSÍM O DOPORUČENÍ, TABLETEK, ABY PENIS FUNGOVAL, JAKO PŘED OPERACÍ, ŽE SE MI PENIS ZTOPOŘIL, JENOM KDYŽ JSEM SE OPŘEL NA ZADEK MANŽELKY. PŘEDEM ZA RADU VÁM DĚKUJÍ. S POZDRAVEM JAN MAKO

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Operace prostaty a erekce

 Vaše Pašek6  3.6.2018 17:23

Umí někdo poradit jak postavit spolehlivě pěnice po operaci prostaty, aby se dalo souložit ???

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Erekce po operaci prostaty - nestojí mi co mám dělat ???

 Borec  24.2.2018 19:42

Co mám dělat, aby mi opět stále ? Byly mi odooperována prostata a už se mi nepostavil.

Počet odpovědí: 4 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Ztráta erekce.

 Hipokrat12  28.11.2017 13:13

Dám Vám jednu velmi cennou radu. Nevyhazujte peníze za různé Claviny, není to k ničemu. Před pár lety uběhla 10 letá lhůta od vynálezu Viagry. Na trhu jsou různé Sildenafily. Předepíše Vám to urolog, pokud nemáte moc vysoký tlak a neužíváte nitráty. Mně pomohl Sildenafil Actavis,beru si na předpis Sildenafil, co je v akci. Sildenafil Actavis běžně kupuji na předpis v lékárně v Maxu a za 16 tablet dám 800 Kč. Jedna tableta se dá rozdělit a pokud si vezmete jen čtvrtku tak Vám to pomůže. Vyjde to na pakatel, z těch 16 tablet si uděláte 64 dávek. Sildenafil podporuje erekci a oddaluje vyvrcholení. Určitě budete spokojen. Mně je 69 roků. Po užití tablety potřebujete ale stimulaci partnerky, abyste se vzrušil. Pak mi dejte vědět na můj email Hipokrat12@seznam.cz jak jste dopadl. S pozdravem Honza.

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Moje životní chyba

 Jirka  17.9.2017 21:03

Souhlasil jsem s operací prostaty a zničil jsem si život. Slibovali mi že se se vše upraví a výsledek? Je ze mne počuranej impotentní mrzák. Opustila mne přítelkyně , zůstal jsem sám a po třech rocích od operace je jasné že se nic nezlepší. Kladu si otázku proč mne raději nesledovali a nenechali normálně žít. Odpověď je jasná, protože ope race znamená peníze a následné krmení svinstvem zvaným Binabic taky znamená slušný výdělek pro všechny v řadě. Raději bych byl naživu jen rok ale pak bych zemřel jako mužskej a ne impotentní mrzák.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Jsi normální???

 Tom  23.5.2017 14:29

dej si dědo pauzu, uď rád, že můžeš ještě nějakou dobu dýchat a na starý péro zapomeň, stejně ti už bylo k ničemu. Jestli potřebuješ uspokojit tak nastav zadek a vem to z druhé části.
Místo, aby byl rád, že dýchá a užívá si důchodu by chtěl tvrdý péro :-))))

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Operace prostaty

 van3113  2.5.2017 17:37

Dobrý den chtěla bych se zeptat děda je po operaci zvětšené prostaty vzali mu to a posílali do prahy a dopadlo to dobre . Ale zajímá me vyndali mu i hadicku už a i cural ale večer dostal horečku a měnili krev a mel nízký tlak ,tlak mel vždycky normální a zajímá jaké jsou nasledky nebo co by to mohlo byt a z čeho děkuji za jakoukoliv odpověď .

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Neinformování

 Bláža  22.7.2016 15:01

Jsem partnerkou muže po odstranění prostaty a po ozařovní. Erekce není schopen , i když se snažím . Nejhorší je , že ho zbavili libida a nemá zájem o mne a o nic co nás dříve dělalo šťastnými. Bohužel ani jeho pot , který mi dříve voněl je jiný - chybí mu testosteron .
Lékaři vše říkají před operací a ozářením jen v náznacích a neřeknou pravdu. Biologická léčba z něho udělá eunucha a nebude mít zájem o ženu vůbec. Je to těžké a náročné na psychiku , on je postižen a dopadá to na náš vztah. Myslela jsem , že to překonám s nadhledem (nejsem už nejmladší - 50roků) ale je to těžké. Orální sex mi dříve vyhovoval, ale dnes mne přítomnost partnera nevzrušuje a to je největší problém. Má silnou inkontinenci i po roce od operace , a pokud se přede mnou svlékne , tak penis nemá - je vtažen do těla .
Pokud jsem se lékařů na internetu ptala , tak slyším odpověď - buďte ráda , že má šanci přežít.
A hlavně nebuďte sobec . Ale já jsem už rok bez kontaktu s mužem . Nejsem za něho vdaná , ale nevím si s tím rady. Nejsem manželka , milenka ale ošetřovatelka. Nechci mu ublížit, ale mám nějaké tělesné potřeby a nejsou uspokojeny . Pak mám ze sebe strach , že pokud někoho potkám , tak odejdu. Nevím si s tím rady . Poraďte. Onanie mi nevyhovuje.

Počet odpovědí: 6 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Dotaz

 Hana  11.5.2016 8:43

kamarád prodělal robotickou operaci rakoviny prostaty,chtěla bych mu koupit nějaký přírodní doplněk stravy,prosím,poraďte,co by bylo nejvhodnější.Díky a zdravím

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

INFORMACE

 Fany  21.8.2015 10:58

Ještě jednu srdečně zdravim.Měl jsem zavedenou cévku po odstranění mě pálí žalud.Co je dobré užívat nebo zda je dobré použit heřmánkovou kouep.Při močení necítím pal jen citlivost žaludu.Děkují za radu.

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

INFORMACE

 Fany  18.8.2015 9:58

Dobrý den.Jsem po operaci prostaty.Vše jsem si vyslech.Ale chci se zeptat jak dlouho bude léčba trvat než se vrátím k normálnímu procesu.Piji 2,5 až 3 L deně.někdy nemám problém s močením ale stane se,že zd dva tři dni to močit nejde a nejde.Dostal jsem horečku 38.5.Obdržel jsem Ciplox 500 a byla mě zavedená cevka na dva dny.Jaké je ideální pití - čaj bylinky.

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Paleni rezani bolest

 evza  30.6.2015 9:48

rok po operaci prostaty a močového mechyre /zanet,zvetseni/pretrvava bolest,paleni,rezani,neustale uzivani antibiotik,zadny kladny vysledek

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Ztráta erekce po operaci prostaty

 Miloslav Hubatý  1.6.2015 18:54

Dobrý den. Jsem po robotickém odstranění prostaty z důvodu karcinomu prostaty. Mám problémy s erekcí, i když při masturbaci k ní častečně dochází. Pokud mne stimuluje partnerka, tak také dojde k částečné erekci, ale není tak pevná, aby došlo k zasunutí penisu do vagíny. Při tom k ejakuaci téměř vždy dojde. Lékař mi doporučil inj karon, ale to mi nezabírá. Chci se zeptat, zdali by pro zlepšení a zpevnění erekce pomohlo něco jiného, na oř. Clavin, nebo nějaké cviky. Můžete mi poradit? Děkuji.

Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Proč z toho děláte vědu

 Hanka  16.3.2015 12:55

Mému partnerovi po operaci taky nechce stát do té míry, aby mohlo dojít k zasunutí penisu. Náš sex však nikdy nebyl tak krásný jak nyní. Dříve, když u něj došlo k ejakulaci, sex skončil. Dnes mám pocit, že jsem pro něj více vzácná. Hodně se mi věnuje a já mu to oplácím. Nic nevzdávejte a možná přijdete na to, že to Vašim partnerkám dokonce vyhovuje více než před tím. Vyzkoušejte i to, co Vás před tím lákalo jen ve vašich představách. Přeji všem hodně štěstí a nehažte flintu do žita!

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Po operaci prostaty

 Pavel  23.7.2014 22:20

Která žena by mě ještě chtěla,když mi nechce stát,sice to umím i jinak,ale moc mi to chybí,vzájemné spojení to nenahradí

Počet odpovědí: 0 | Stálý odkaz | Odpovědět

Muz po operaci rakoviny prostaty muze mit deti?

 val  24.5.2014 20:30

Dobry den chci se zeptat muj muj ma rakovinu prostaty je po operaci muze mit deti ja jsem snim.mela pohlavni styk prosim odepiste dekuji

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Jak dále v životě po operaci prostaty

 Malja  22.1.2013 18:05

Absolvoval jsem v prosinci 2011 radikální odstranění celé žlázy předstojné včetně semenných váčků.Před operací jsem absolvoval 2x biopsii,odběr vzorků ,jelikož se mi neustále zvyšovala hĺadina PSA,rozhodl jsem se po předchozím pohovoru s primářem urologiie na tento zákrok.I když jsem byl upozorněn,že mohu mít následné problémy a to úniku moči,impotence,nepočítal jsem ,že se dostanu do této kategorie.Po roce z hlediska PSA není téměř žádný problém,což je zhlediska života asi to hlavní.Mám ale pořád mírný únik moči při různých sportovních ,společenských a pracovních aktivitách,tudíž pořád používám absorční vložky.Pro zlepšení funkce močového svěrače,jak mi bylo doporučeno pravidelně čvičím ,jsem aktívní ,snažím se maximálně zadržovat moč a jiné,,je fakt ,že se to podstatně zlepšilo,ale používání zhlediska své hygieny je nutné.Horší situace ale nastala po této operaci a to že nedosáhnu potřebné erekce pro sexuální styk .Nezabírají pořádně ani předepsané léky na podporu erekce,není to pro sexuální styk.Po doporučení pravidelně provádím masáže penisu ,popřípadě i s erotickým podtextem,i když dosahuji pravidelně orgasmu,erekce je maximálně na 60%
,místo sperma mi z penisu vystřikuje směs z močového měchýře.Poraďte mi,moc se mi líbí ženy i když je mi 66 let.Děkuji za Vaše případné rady a návrhy . Malja

Počet odpovědí: 5 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

Operace prostaty

 Jindrich  25.12.2012 20:25

jsem po operaci prostaty robotem mám unik moče a nefunguji jako muž můžete mi poradit po jaké době se vše zlepší děkuji s úctou Jindrich jeden měsíc po operaci

Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Stálý odkaz | Odpovědět

diskuze se týká článku


lidé také čtou

ČeskáOrdinace

O nás

Kontakt

Ochrana osobních údajů a cookies

SiteMAP